тіло кидають вертикально зі швідкістю 30 м/с .на якій висоті потенуіальна енергія тіла

дорівнюватиме його кітечній енегрії?

Ответы на вопрос

Отвечает Ульман Эдгар.

Ответ:

45м

Объяснение:Ек=mv²/2            Eп=mgh       Eк=Eп

mV²/2=mgh        h=V²/2g

h=30²/2*10=45м