Під час піднімання тіла масою 10 кг виконано миханічну роботу 67 Дж. На яку висоту підняли тіло?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Аида.

Ответ:

h=0.67 м

Объяснение:

Дано:

m=10 кг

Q= 67 Дж

h-?

F=mgh

A=Fs      F=A/s

s=h

mgh=A/s

mghs=A

h=A/mg=0.67 м