Терміново будь ласка! Даю 35 балів. Будь ласка повний розв'язок з дано. Потяг почав рухатися від

станції та за 50 с пройшов 0.5 км. Чому дорівнює швидкості потяга коли він пройде 1 км., рухаючись з там же прискоренням?

Ответы на вопрос

Отвечает Триноженко Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V₀ = 0

t₁ = 50 с

S₁ = 0,5 км = 500 м

S₂ = 1 км = 1000 м

________________

V₂ - ?

1)

S₁ = a·t²/2

Отсюда ускорение:

a = 2·S₁ / t² = 2·500 / 50² = 0,4 м/с²

2)

S₂ = (V₂²- V₀²) / (2·a)

V₂² = 2·a·S₂

V₂ = √ (2·a·S₂) = √ (2·0,4·1000) ≈ 28 м/с     или  ≈ 100 км/ч