!!!!!!!!!!!!ДУЖЕ ТЕРМІНОВО!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!БУДЬ ЛАСКА !!!!!!!!!!!!!!! Під час заповнення

балона газом до тиску 16,5 МПа температура газу підвищилася до 53 °С. Знайдіть тиск газу після охолодження балону дотемператури 20 °С

Ответы на вопрос

Отвечает Мишина Анастасия.

Ответ:

V=const, значит процесс изохорный

P2/P1=T2/T1

T1=50+273=323

T2=20+273=293

P2/P1=T2/T1

P2=T2*P1/T1=293*1.67*10^7/323=(приблизительно)1.51*10^7Па