4. На початку підняття повітряної кулі виміряли атмосферний тиск. Виявилося, що він становить 756

мм. рт.ст. Коли вимірювання повторили,тиск дорівнював 740 мм.рт.ст. На яку (приблизно) висоту підняласяповітряна куля? СРООЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Жук Егор.

Ответ:

176metrov

Объяснение:

756-740=16

16 mm.rt.st = 16*11= 176metrov