Умоляю пожалуйста у меня 10 минут !! я ничего не понимаю прошу ответить правильно!!! Даю 40

баллов Механізм, прикладаючи силу 250 Н, рівномірно тягне вантаж масою 60 кг похилою площиною, довжина якої 10м. Визначте висоту площини, якщо ККД механізму 72 %?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Дима.

Ответ:

Кпд=Ап/Аобщ

Аобщ=FS

Aп=mgh

Кпд=mgh/FS*100%

h=Кпд*F*S/mg*100%

h=0,72*250*10/60*10=3 м

Ответ :h=3м