Тигр маса якого 600 кг біжить за антилопою зі швидкість 7 м/с долаючи відстань в 50м. яку механічну

роботу виконує тигр та яку потужність розвиває?

Ответы на вопрос

Отвечает Апостолова Анастасия.

Ответ:

A= 300кДж; N= 42 кВт.

Объяснение:

Дано:

m=600 кг

v=7 м/с

l= 50 м

Знайти:

A - ?

N - ?

A=Fl (сила на шлях); F=mg

A=mgl

A=600×10×50=300000 (Дж)

N=Fv; F=mg

N=mgv

N=600×10×7=42000 Вт