Предмет знаходиться на відстані 40 см від лінзи на екрані війшло дійсне в натуральну величину

зображення яка фокусна і оптична лінзи?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Полина.

Ответ:

Объяснение:

Если предмет и изображение одинаковые по размеру, то предмет находится в двойном фокусе.

F=40/2=20 см   (0,2 м)

D=1/F=1/0.2=5 дптр

=======================