Електричний двигун підключено до джерела з напругою 220В. Опір обмотки двигуна 1,8 Ом, а сила

струму під час роботи 12А. Визначте споживану потужність та ККД

Ответы на вопрос

Отвечает Майерова Настя.

Ответ:

90 %

Объяснение:

U1= 220В.

R= 1,8 Ом,

I= 12А.

P=?

η = ?

P=U1*I=220 * 12= 2640 Ватт.

U2 = U1 - (R*I) = 220 - (1.8*12) = 198.4 B

η = A2 / A1 = P2*t / P1*t = U2*I / U1*I = U2/U1 = 198.4 / 220 == 0.9 раза

η = 0,9*100% = 90 %

Отвечает Антипина Евгения.

Ответ: решение во вложении