Пружину ,жорсткістю 4кН/м , стиснули із силою 200 Н. На скільки зменшилась довжина пружини?​


Ответы на вопрос

Отвечает Борозна Павел.

Ответ:

Я думаю, на 0.05метрів

Объяснение:

Формула:Fпруж=k*l

L=Fпруж/k;

Тоді переведемо 4kH/м=4000H/м.

L=200/4000=0.05м

Я думаю так