Під час електролізу на катоді виділилося 25 г срібла.Скільки часу тривав електроліз якщо сила

струму дорівнювала 0.5А?Електрохімічний еквівалент срібла 1,12 мг/Кл

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Ваня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m=25 г

I=0,5 A

k=1,12 мг/Кл

t -?

25 г =0,025 кг=2,5*10⁻² кг

1,12 мг/Кл = 1,12 * 10⁻⁶ кг/Кл

m=kIt

t=m/(kI)

t=2,5*10⁻² кг / (1,12 * 10⁻⁶ кг/Кл*0,5 A =4,4643*10⁴ сек=

=44643 сек:3600=12,4 ч=12 час 24 мин