яку потужність розвиває двигун вантажівки якщо за 4 год виконує роботу в 1440 МДж ( з дано,

формулами і т.д)​

Ответы на вопрос

Отвечает Аққалиев Илияс.

Ответ:

Дано

А=1440*10^6 Дж

t=4ч=14 400 с

N-?

Решение

N=A/t

N=1440*10^6/14 400=0,1*10^6 Вт=100 кВт

Ответ :N=100 кВт