Ідеальний газ виконав роботу, що дорівнює 100 Дж,: віддав кількість теплоти 300 Дж. Як змінилася

при цьому внутрішня енергія газу? A - Збільшилася на 400 Дж; Б - Збільшилася на 200 Дж; В - Зменшилася на 400 Дж; Г - Зменшилася на 200 Дж.

Ответы на вопрос

Отвечает Лиманский Антон.

Відповідь:

Б

Пояснення:

А - це робота, яку виконав газ

Q - це кількість теплоти

U - зміна внутрішньої енергії

Перший закон термодинаміки:

Q=U+A

Отже:

U=Q-A=300-100=200