Даю 20 баллов Середня відстань між двома хмарами 20 км. Електричні наряди їх відповідно

дорівнюють 20 Кл і 20 Кл. З якою електричною силою взаємодіють хмари??плізз це срочно і будь ласка розпишіть детально‍♂️‍♂️​

Ответы на вопрос

Отвечает Коротыч Александр.

Дано:

k = 9 * 109 Н * м2 / Кл2

r = 20 км = 20000 м

до (1) = 20 Кл

до (2) = 20 Кл

------------------------------------

F -?

Рішення :

Закон Кулона: F = k * q1 * q2 / r2

F = 9 * 10 ^ 9 * 20 * 20 / 20000² = 9000 Н = 9 кН

Відповідь: 9 кН