Середня відстань між двома хмарами 20 км. Електричні заряди їх відповідно дорівнюють 20 Кл і 20

Кл. З якою електричною силою взаємодіють хмари?

Ответы на вопрос

Отвечает Глухова Валерия.

Ответ:

Объяснение:

F = k·q₁·q₂ / r²

F = 9·10⁹·20·20 / (20 000)² = 9 000 Н