Відстань між двома хмарами 30000 м. Електричні заряди їх відповідно дорівнюють 10 Кл та 5 Кл. З

якою силою взаємодіють хмари?

Ответы на вопрос

Отвечает Грудницкий Василий.
Дано R=3*10^4 м    q1=10Кл  q2=5Кл    F- ?

F=k*q1*q2/R^2=9*10^9*50/9*10^8=500 Н

Ответ F=500 Н