Яку потужність розвиває людина якщо вона за 5 хв виконує роботу в 21 кДж.

СРОЧНОООООООООООООООООООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Бумеров Никита.

Ответ:

P=A/t;   P=21 000/5*60=70(Вт);

Объяснение: