1. Знайдіть об'єм прямокутного паралепіпета, якщо його виміри становлять 3 м, 5м і 6 м

2.розв'яжіть рівняння 10(х - 2,5) помножити 2,4 = 123.якщо від задуманого числа знайти 80% то отримаємо число, 3/8 якого дорівнюють 84.знайдіть.це число​Даю 15 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Илья.

Ответ:1. 90 2. 3 3. 280

Пошаговое объяснение:

1. V=abc

V=3×5×6=90

2. 24(x-2.5)=12

x-2.5=0.5

x=3

3. 2 число - 84/3×8=224

1 число- 224/80×100=280