1. Знайдіть об'єм прямокутного паралепіпета, якщо його виміри становлять 3 м, 5м і 6 м

2.розв'яжіть рівняння 10(х - 2,5) помножити 2,4 = 123.якщо від задуманого числа знайти 80% то отримаємо число, 3/8 якого дорівнюють 84.знайдіть.це число​

Ответы на вопрос

Отвечает Зубов Михаил.

Ответ:

1. 3*5*6 = 90 м³

2. (10х - 25) * 2.4 = 12

24х - 60 = 12

24х = 72

х = 3

3. 84/(3/8) = 224

224/80% = 280