Вага тягарця 1 становить 90 Н. Якою є вага тягарця 2?


Ответы на вопрос

Отвечает Зейналов Руслан.

Ответ:

дано: розв'язання

Р1=90Н за правилом важеля: Р1/Р2=l2/l1,тоді

l1=3 Р2=Р1 l1/l2, [P2]=H•м/м=Н

l2=5 Р2= 90•3/5=54(Н)

P2-? Відповідь: вага 2 тягарця- 54Н