До невагомого важеля прикріплені три тягарці важіль перебуває в рівновазі вага першого тягарця

дорівнює 80Н , вага другого - 20Н 1)Чому дорівнює маса першого тягарця? &=10 H/кг 2) Визначте силу тяжіння , яка діє на третій тягарець.

Ответы на вопрос

Отвечает Шабанян Лаура.

Відповідь:

дано: P1=80H

P2=20H

g=10 H/кг

F3-?

Пояснення:

P=F=mg

F1/F3+F2=l3+l2/l1

m1=F/g

m1= 80H/10H/кг=8кг

м2=20Н/10н/кг=2 кг

а-довжина відрізка

м1*g/m3*g+m2*g

m3=8кг * 3а/2кг*(2а+4а)=29/12=2кг