При рівномірному підніманні тягарця на 50 м виконана робота становила 2 кДж. Яка вага тягарця?


Ответы на вопрос

Отвечает Адильбай Тоганас.

Ответ:

P=40H

Объяснение:

Якщо потенціальна енергія піднятого тягарця:

E=mgh, то m=E/gh, тоді Е=2КДж це еквівалентно 2000 Дж; g=10 м/с; h=50

Підставляємо

m=2000/10×50 = 4кг - маса

Вага це P=mg, тоді P=4×10=40H