Протягом 12с автомобіль рухався рівномірно зі швидкістю 54 км/год. Який шлях проїхав автомобіль? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Рахимова Арина.

Объяснение:

54км/год=54000/3600=15м/с

15м/с×12м=180м