За який час на висоту 8м підйомний кран потужність якого 4 квт вагою 2.5 т​


Ответы на вопрос

Отвечает Витчимов Макс.

Ответ:

A=N*t

t=A/N

A=mgh

t=mgh/N

t=2500*10*8/4000=50 c

Ответ :t=50 c