За 3 с у електролітичній ванні на катоді виділилось 0,672 мг срібла. Яка сила струму проходила по

колу? Електрохімічний еквівалент срібла дорівнює 1,12 мг/Кл. БУДЬ ЛАСКАААА

Ответы на вопрос

Отвечает Гафуров Юсуф.

Ответ:

1/5 = 0,2

Объяснение:

m=0.672 мг = 6.72*10^(-7)

t=3 c

K=1.12*10^(-6) кг/Кл

Формула:

K=m/I*t

I=m/K*t  =  (6.72*10^(-7))/(1.12*10^(-6))*3 = 1/5 = 0.2A