Вначте кінетичну енергію автомоіля масою 2 т, що рухається зі шдкістю 36 км/год. Відповідь виразити

у кДж. ПОМОГИТЕ. HELP ME

Ответы на вопрос

Отвечает Нгуен Аня.

Ответ:

Дано SI

v=36 км/ч. 10м/с

m=2 т. 2000 кг

Ек-?

Решение

Ек=m*v^2/2

Ek=2000*(10)^2/2=100 000 Дж=100 кДж

Ответ :Ек=100 кДж