Яку роботу виконує підйомний кран, який піднімає деталь масою 5 тон на шостий поверх? Висота

одного поверху становить 3 м. Срочно. Даю 15

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Екатерина.

Ответ:

0.9 МДж

Объяснение:

За законом зміни  мех. енергії:

А= ΔWмех= mgh (так як поверхів 6, то маємо

А=6mgh=6*5000*10*3=900000 Дж = 0.9 МДж