Яку роботу виконає електричний струм 0,5 А пройшовши через резистор опором 40 Ом за 25 сек.


Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцев Валера.

Ответ:U=I×R=20В

A=U×I×t=250Дж

Объяснение: