Яку потенціальну енергію має гиря масою 5 кг піднята на висоту 2 м допоможітььь дуже треба❤️


Ответы на вопрос

Отвечает Давлетшина Даяна.

Ответ:

Еп=m*g*h

En=5*10*2=100 Дж

Ответ :En=100 Дж