Яку силу треба прикласти до тіла масою 500 г, що знаходиться в спокої, щоб за 5 с воно набуло

швидкості 2 м/с? Який шлях пройде тіло за цей час? А: 0,2Н;50м В: 0,2Н; 0,5м С: 200Н; 25м D: 0,2H; 5м

Ответы на вопрос

Отвечает Крутских Андрей.

Ответ:

D=0,2H; 5m

Объяснение:

m=500g=0,5kg

t=5c

v=2m/c

___________

F-?; L-?

Vср=(0+2)/2=1m/c

L=Vср*t=1*5=5m

Ek=mv2/2=0,5*2*2/2=1Дж

A=F*L;  F=A/L=1/5=0,2H