Чому дорівнює кінетична енергія велосипедиста масою 80 кг, який їде зі швидкістю 36 км/год?

Виберіть одну відповідь: a. 40 Дж b. 4000 Дж c. 360 Дж d. 8000 Дж e. 1800 Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Цыганова Лариса.

Ответ:

Объяснение:

36 км/ч = 10 м/с

Eк = m·v²/2 = 80·10²/2 = 4 000 Дж

Ответ: b. 4 000 Дж