Тіло масою 2 кг починає падати на поверхню Землі з висоти 40 м. На якій висоті кінетична енергія

тіла дорівнюватиме 200 Дж?

Ответы на вопрос

Отвечает Маренич Юлия.

Ответ:30 м

Объяснение:За законом збереження енергії:

mgh1=mgh2+mv^2/2

mv^2/2=200Дж

mgh1=mgh2+200

h2=(mgh1-200)/mg

h2=(2*10*40-200)/20= 30м