Який заряд пройде через поперечний переріз провідника за 10 хв, якщо сила струму в провіднику 0,5 А.


Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Ответ:

Ответ:150 Кл

Объяснение:

5 хв = 300 с

q = I * t = 0.5 A * 300 c = 150 Кл

Объяснение: