До одного печа важеля завдовжки 6 см прикладена сила 40 Н. Яка довжина другого плеча, якщо на нього

діє сила 48 Н. Важіль знаходиться в рівновазі.

Ответы на вопрос

Отвечает Сазонов Артем.

Ответ:

5 см

Объяснение:

6*40 = х * 48

240 = 48х

х = 5

Отвечает Антонова Настя.

Ответ:

0,05 м = 5 см

Объяснение:

М1=М2

М1=F1*L1

М2=F2*L2

F1*L1 = F2*L2

L2=F1*L1/F2

L2=40 H*0,06 м/48 Н = 2,4/48 м = 0,05 м