Помогите! Даю много балов При якій температурі знаходиться газ, якщо при ізобарном його

нагріванні на 1К його об'єм збільшився на 0,0035 від початкового?

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Анастасия.

Ответ:

V/T=V2/T2V2=V+0.0035*V=1.0035*V, T2=T+1

V/T=1.0035*V/(T+1)

1/T=1.0035/(T+1)

1.0035*T=T+10.0035*T=1T=1/0.0035=285.7 К