Підіймаючи за допомогою нерухомого блока вантаж масою 5 кг на висоту 3 м, виконали роботу 160 Дж.

Який ККД блока?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Дано:

m=5кг;

g=10 Н/кг;

h=3 м;

An=160 Дж;

Розв'язання:

n= \frac{Ak}{An} * 100%= \frac{F*h}{An} = \frac{mgh}{An} * 100%

[n]= \frac{kg * H/kg * m }{Dg} % = \frac{Dg}{Dg} * % =%%=%

Обчислення:

n=\frac{5*10*3}{160} *100= \frac{15}{16}  * 100=0,9375*100=93,75%

Объяснение:

Dg=Дж

kg=кг