СРОЧНО БЛИИИИН!!!!!!!!!!!!!!!! Даю 20 балов Літак, що злетів, під час підйому на висоту 9 км

набирає швидкість720 км/год . Порівняйте набуті літаком кінетичну й потенціальну енергії; яка з них більша і в скільки разів.

Ответы на вопрос

Отвечает Харюков Антон.

Ответ: потенціальна в 4,5 рази

Объяснение:

Потенціальна енергія=mgh (мама на прискорення вільного падіння на висоту)

Кінетична енергія= mv²/2 (маса на квадрат швидкості розлілена на 2) 720км/год=200м/с

9км=9000м

Ек/Еп=mv²/2mgh=v²/2gh=40000/2*10*9000=2/9

Отже потенціальна енергія більша за кінетичну в 4,5 рази