Літак,що злетів і піднімається на висоту 11 км збільшує швидкість руху до 300 км.год.Порівняйте

набуті літаком кінетичну та потенціальну енергію.Яка з них більша?У скільки разів?

Ответы на вопрос

Отвечает Савина Женя.

Ответ:

Дано

h=11 км=11 000 м

v=300 км/ч=83,3 м/с

Ек=Еп-?

Решение

Еп=m*g*h

En=m*10*11 000= m*110 000 Дж

Ек=m*v^2/2=m*(83,3)^2/2=m*3 469 Дж

Еп>Ек

Еп/Ек=110 000/3469≈32

Ответ :Еп/Ек≈32