Упродовж адіабатного розширення газ виконав роботу 120 Дж. Його внутрішня енергія зменшилася на 70

Дж. Яку кількість теплоти одержав або віддав газ? Будь ласка, допоможіть ​

Ответы на вопрос

Отвечает Климова Елизавета.

Ответ:

50 Дж

Объяснение:

A=120 Дж    ΔU=70 Дж   Q=?

===

Q=A-ΔU=120-70=50 Дж (получил 50 Дж)

(процесс не может быть адиабатным!)

====================================