Вантаж масою 140 кг лежить на підлозі ліфта який опускається и давить на підлогу з силою 1440 Н

знайти прискорення ліфта та його напрям ​

Ответы на вопрос

Отвечает Митина Полина.

Відповідь:

0.29 м\с^2

Пояснення:

Po=m*g=1400 Н<1440 Н   прискорення направлено вгору

P=Po+ma

а=(P-Po)\m=40\140=0.29 м\с^2