Скласти вирази до задачі Боря кинувши наздоганяті Сашка, коли відстань между ними булу а м. Боря

біжить зі швідкістю n м / хв, а ШВИДКІСТЬ Сашка складає 3/4 Швідкості Борі. За Який час Боря наздожене Сашка?

Ответы на вопрос

Отвечает Казаков Руслан.

Скорость  -  n м/мин

Скорость Саши  -  (3/4)*n м/мин

Скорость сближения  (n - (3/4)n)=(1/4)n=n/4 м/мин

Время, за которое Боря догонит Сашу

t=S/V;   t=a/(n/4)=4a/n минут.

Ответ: 4а/n минут.