людина масою 80 кг під час опускання ліфта тисне на підлогу з силою 640H.визначити прискорення

ліфта і швидкість.якувін набере через 1 с після початку рухую.Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.
M=80 кг    P=640 H     t=1 c     a=?    v=?
===
m*g-P=m*a
a=g - P/m=10 - 640/80=2 м/с2
v=a*t=2*1=2 м/с
===============================