Обчислить кінетичну енергію автомобіля масою 1,2 т який рухається з швидкістю 25м/с Відповідь

записати у кДж​

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Лев.

Дано:

m - 1,2т = 1200кг

U - 15 м\с

-------------

Е кин - ?

Формула

\frac{mu^{2} }{2}

Решение

\frac{225*1200}{2} = 135000Дж= 135кДж

Ответ: 135кДж

Удачи!