Хлопчик важить 480 H, площа його взуття становить 0,032м2, який тиск створює хлопчик на підлогу?

СРОЧНОООО

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасюк Кирилл.

Ответ:

F=480 H

S=0,032 м2

Р-?

Решение

Р=F/S

P=480/0,032=15 000 Па=15 кПа

Ответ :P=15 кПа