На тіло занурене у морську воду діє виштовхувальна сила 1,03 кН. Обчисліть об'єм зануреного тіла.

Густина морської води 1030кг/м3 1) 0,1 м3 2) 0,4 м3 3) 0,2 м3 4) 0,3 м3

Ответы на вопрос

Отвечает Райымбек Жаксыбек.

Дано: ...

V - ?

1,03 KH = 1030 H;

Fa - pgV;

1030 = 1030*g*V = 10300. Звідси:

V = Fa / pg = 0,1 (M^3)

Ответ: V= 0,1 (м^3)