Яку швидкість може надати електрону, що знаходиться в стані спокою, прискорюючи різниця

потенціалів у 1 кВ? Маса електрона 9,1·10-31 кг, заряд -1,6 · 10– 19 Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Стекольщикова Виктория.

Ответ:

Энергия электрона равна Е= 1кЭВ = 1,6*10^(-16)Дж

Скорость частицы равна

v = корень (2*Е/m) = корень (3,2*10^(-16)/9,1*10^(-31)) = 1,9*10^7 м/с

Объяснение: