СРОЧНО Рухаючись зі швидкістю 4•10^7 м/с, електрон, маса якого 9,1 •10^-31 кг, влітає в

електричне поле. Яку різницю потенціалів необхідно пройти електрону, щоб швидкість його руху зменшилася до 2•10^7 м/с. Заряд електрона -1,6 •10^-19 Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Шевцова Карина.

Ответ:

Объяснение:

Ек = (1/2) * m * v^2 (Енергія кінетична)

m - маса електрона

v - швидкість електрона

Ек1 = (1/2) * m * v1^2 (початкова швидкiсть)

Ек2 = (1/2) * m * v2^2 (кiнцева швидкiсть)

Р = ΔЕ = Ек1 - Ек2

Р = ΔЕ = Ек1 - Ек2 = q * ΔV

(1/2) * m * v1^2 - (1/2) * m * v2^2 = q * ΔV

(1/2) * (9,1 • 10^-31 кг) * (4 • 10^7 м/с)^2 - (1/2) * (9,1 • 10^-31 кг) * (2 • 10^7 м/с)^2 = (-1,6 • 10^-19 Кл) * ΔV