Мотор екскаватора має потужність 14,7 кВт. За годину екскаватор підняв 400 т землі на висоту 1,7 м.

Який коефіцієнт корисної дії екскаватора?

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Вероника.

Ответ:

η = 12,8 %

Объяснение:

А - це РОБОТА

А корисна - це корисна РОБОТА

А повна     - це повна РОБОТА

η - це ККД (Коефіцієнт Корисної Дії)

η =  (А корисна / А повна ) * 100 %

А корисна = m*g*h

А повна     = P * t

Або загальна формула:

η =  \frac{m*g*h}{P*t}* 100 %

, де m- маса (400т = 400000кг), g - 10  ,   h - висота (1,7м) ,  Р - потужність ескаватора (14,7кВт = 14700Вт)  ,  t -час за який виконана робота (1 година = 60с*60хв = 3600с)

Просто підставляємо все це в формулу:

η =  \frac{m*g*h}{P*t}* 100%

η =  \frac{400000*10*1,7}{14700*3600}  * 100%

η = 12,8 %