Дам 50 балів хто рішить. Мотор екскаватора має потужність 14,7 кВт. За годину екскаватор підняв

600 т землі на висоту 1,3 м. Який коефіцієнт корисної дії екскаватора? Прийняти g=9.8Нкг Буль-ласка поможіть срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бурикова Мария.

Ответ:

Объяснение:

P = 14,7 кВт = 14700 Вт

t = 1ч =3600 c

m =  600 т = 6*10^5 кг

h =  1,3 м.

g=9.8Н/кг

η = ?

Ap = m*g*h  = 6*10^5 *9.8*1.3 = 76.44*10^5 Дж

Az = P*t = 14700*3600 = 529,2*10^5 Дж

η = (Ap / Az) * 100% = (76,44*10^5 / 529,2*10^5)*100% == 14 %