СРОЧНО Кінетична енергія кулі для боулінга дорівнює 98 Дж. Знайдіть масу кулі, якщо швидкість її

руху 7 м/с? ЗАДАЧА ДЛЯ 7 КЛАСУ

Ответы на вопрос

Отвечает Шиляев Виталий.

Ек=98 Дж, v= 7 м/с, m-? Eк=mv^2 /2;m=2Ек /v^2 ; m=2*98/7*7=4кг